Logo Film
KREATYWNE FILMY
WEEDING DAY

PORTFOLIO

SŁAWOMIR PIEŃKAWA
w

NASZ KANAŁ

Zamieszczamy przykładowe fragmenty naszych realizacji, na szerszą prezentację zapraszamy na kanał Youtube lub naszego studia.

O FILMIE

FILM
Nasze produkcje są nowoczesne i dynamiczne. Szczegółowe oferty przygotowujemy indywidualnie po kontakcie z nami.
Standardowe nasze scenariusze to “hybrydy”. Co to znaczy? Film częściowo jest realizowany formie klipów, a częściowo jako reportaż. W połączeniu otrzymujemy około 120 minut dynamiczny film. Jeśli ta forma jest dla Ciebie za długa, możemy cały film zrealizować z klipów. Przygotowania, Ceremonia Zaślubin, Dom Weselny do końca oczepin. W połączeniu otrzymujemy około 30-50 min bardzo nowoczesnego i dynamicznego filmu.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Filmujemy Kamerami DSLR z wymienna optyką, kamerą sportowe, Sony action cam, do ujęć wykorzystujemy slidera, gimbala, i drona. Dźwięk rejestrujemy osobno na dodatkowy rejestrator. Materiał przygotowujemy na : Płyty DVD, Płyty Blu-ray z menu i chapterami , Pendrive, Film online w strefie klienta, wszystko w Full HD 1920x1080 25k/s Każda Para otrzymuje film do autoryzacji online i ma 7 dni na wprowadzenie zmian. Ponadto film jest dostępny przez 3 miesiące online w strefie naszego klienta.

__________________________________________________________________________________________________________________________

COPYRIGHT @ 2006 - 2021 STUDIO ES
f
w