"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć"?  Ernst Haas

KREATYWNA FOTOGRAFIA

WEDDING DAY

PORTFOLIO

KATARZYNA PIEŃKAWA
Robię to co kocham. Zatrzymuję wszystkie ulotne chwile, wspomnienia i pokazuję je w wyjątkowy sposób. Obserwacja Waszych emocji w połączeniu z pasją fotografowania, dają niesamowite efekty w postaci cudownych zdjęć. Zapraszam do obejrzenia moich prac. Jeśli spodoba się Wam mój sposób "widzenia" zapraszam do współpracy.
Galeria Grazyny i Carla .
Galeria Justyny i Mateusza
Galeria Patrycji i Macieja
Galeria Kinga i Damian
Galeria Ewa i Arek

OFERTA

FOTOGRAFICZNA
Kompleksowo do zdjęcia do gotowych wyrobów takich jak fotoksiążki czy fotoobraz na płótnie. Zawsze w najwyższej jakości. Szczegółowe oferty przygotowujemy indywidualnie po kontakcie z nami.

__________________________________________________________________________________________________________

SESJA ŚLUBNA Sesję najlepiej zaplanować w tygodniu po weselu. Możecie wybrać sami miejsca, lub zdać się na nasze propozycje. Po sesji razem z nami wybieramy ujęcia, które posłużą do powstania fotoksiążki.
REPORTAŻ ŚLUBNY To utrwalone na obrazach ulotne chwile i emocje towarzyszące w tym wyjątkowym dniu. Do każdego ujęcia podchodzę indywidualnie i staram się, było jak najlepsze, by każde o czymś opowiadało.

__________________________________________________________________________________________________________

FOTOBUDKATo znakomity pomysł na super zabawę, HEJ! UŚMIECH! PSTRYK! i gotowe. W 45 sekund otrzymasz zdjęcie w formacie 10x15cm. W cenie do dyspozycji skrzynia wypełniona różnymi gadżetami, oraz obsługa techniczna.
CHRZEST ŚW. Przygotowania, ceremonia chrztu oraz sesja z maluszkiem to czas niezapomniany dla rodziców i ich rodzin. Utrwalcie tą opowieść i zamówcie niepowtarzalna pamiątkę. Zdjęcia zamieszczone w fotoksiążce.

__________________________________________________________________________________________________________

FOTOALBUMWykonujemy na sztywnych kartach naświetlanych na papierze fotograficznym premium w wersji matowej lub błyszczącej. Twarda oprawa w formacie 30x30 cm.
FOTOOBRAZTo przeniesione na płótno zdjęcie lub kolaże, utworzone przez Ciebie lub przez nasze studio. Formaty 30x40 cm, 45x60 cm, 60x80 cm, 75x100 cm.
Logo Fotograf
COPYRIGHT @ 2006 - 2021 STUDIO ES
f
w