KASIA

Cześć, mam na imię Kasia i od ponad 10 lat zajmuję się obserwacją ludzi i świata poprzez cudowny wytwór ludzkich rąk jakim jest aparat i nieodłączne w mojej pracy obiektywy. Fotografia dla mnie to nie tylko praca, ale ogromna radość i szczęście.

Robię to co kocham. Zatrzymuję wszystkie ulotne chwile, wspomnienia i pokazuję je w wyjątkowy sposób. Obserwacja Waszych emocji w połączeniu z pasją fotografowania, dają niesamowite efekty w postaci cudownych zdjęć. Zapraszam do obejrzenia moich prac. Jeśli spodoba się Wam mój sposób “widzenia” zapraszam do współpracy.

USŁUGI

Kompleksowo od zdjęcia do gotowych produktów, takich jak fotoksiążki czy fotoobraz na płótnie.
Zawsze w najwyższej jakości. Szczegółowe oferty przygotowujemy indywidualnie po kontakcie z nami.

REPORTAŻ ŚLUBNY

To utrwalone na obrazach ulotne chwile i emocje towarzyszące w tym wyjątkowym dniu. Do każdego ujęcia podchodzę indywidualnie i staram się, było jak najlepsze, by każde o czymś opowiadało.

SESJA ŚLUBNA

Sesję najlepiej zaplanować w tygodniu po weselu. Możecie wybrać sami miejsca, lub zdać się na nasze propozycje. Po sesji razem z nami wybieramy ujęcia, które posłużą do powstania fotoksiążki.

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Niezależnie od tego, czy organizujesz małe spotkanie, czy całodniową konferencje, nasze wieloletnie doświadczenie, sprawi, że uchwycimy klimat tego wydarzenia.
Profesjonalna dokumentacja zdjęciowa jest świetnym narzędziem promocyjnym, gotowym do umieszczenia chociażby na stronie firmy.